Dovolujeme si Vám představit naši společnost Akrby, která se věnuje prodeji a montáži v oboru krbová kamna, krbové vložky a krby obecně.

Odvětvím vytápění se naše firma zabývá již od roku 2004, za tuto dobu jsme realizovali stovky úspěšných zakázek. Naše společnost se specializuje na prodej a montáž krbových kamen a krbových vložek renomovaných výrobců Romotop, Hoxter a Spartherm. Všech těchto značek jsme autorizovaná firma pro prodej a montáž. U nás si krbová kamna nebo krbovou vložku nejen vyberete, ale v případě zájmu Vám moc rádi poradíme při návrhu teplovzdušného i teplovodního provedení, přičemž jsou pro nás velmi důležité Vaše požadavky na využití, komfort, vzhledové provedení s ohledem na celkový interiér Vašeho domu nebo bytu a v neposlední řadě s ohledem na finanční rozpočet.
U krbové vložky teplovodní Vám navrhneme řešení na míru vč. akumulace tepla pro využití do topného systému i pro ohřev teplé užitkové vody. Tento systém lze velmi dobře připravit pomocí teplovodních výměníků tepla pro další alternativní zdroje vytápění, např. solární systém nebo tepelné čerpadlo. Díky tomuto řešení vytápění celého domu i s ohřevem TUV dokážeme našim zákazníkům ušetřit roční náklady až 65% oproti topení elektrikou a 60% oproti vytápění zemním plynem. Velikou výhodou akumulace do nádoby, je provozní komfort, kdy při ,,natopení“ akumulační nádrže není potřeba topit každý den, ale využije se naakumulovaná topná voda z nádrže. Toto teplo poté lze využít do radiátorového okruhu i do systému podlahového vytápění a to jak nového tak i původního. Tento systém ekonomického, ale i ekologického vytápění však není pro každého, zajisté si ho nepořídí člověk, který hledá nejlevnější způsob topení při pohledu na pořizovací náklady a už nehledí na náklady provozní či ekologický dopad na životní prostředí zvoleného zdroje vytápění.
Jakmile budete mít krbovou vložku nebo krbová kamna vybraná, uděláme objednávku, spotřebič přivezeme a při Vašem zájmu usadíme a dopojíme kouřovod. Dále přivedeme centrální přívod vzduchu z exteriéru (popř. sklepa, garáže apod.), v případě krbové vložky s teplovodním výměníkem napojíme ústřední vytápění vč. akumulace, ohřevu TUV, regulace a dochlazování. Následně je provedená topná zkouška celého systému. Doporučujeme Vám si vždy před realizací krbu zajistit revizi spalinových cest. Následně po zatopení vše zakončíme obestavěním krbu pomocí izolačních desek Silca nebo Grenaisol . Výhodou montáže od nás je možnost využití snížené sazby dph 15% na kompletní dodávku. Na všechny námi dodávaná kamna a krby Romotop poskytujeme záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství zn. Romotop.

Děkujeme Vám za trpělivost při čtení těchto řádků a těšíme se na realizaci Vašeho krbu.

za tým Akrby Libor Nečas a Martin Karásek

romotop-certifikat(Necas)
Zavřít