O nás

JSME PŘÍJEMNÍ PROFESIONÁLOVÉ

Od roku 2004 jsme odborně vyrostli v profesionální firmu, která se specializuje na kamnářství a topenářství v rodinných domech.

Víme, že stavba nebo rekonstrukce je občas „nervy drásající“ proces. Díky našim zkušenostem si ale realizaci vytápění výrazně ulehčíte.

Navíc se můžete spolehnout na 100% kvalitu prodávaných a montovaných výrobků. Krbová kamna a vložky jsme si sami prověřili na několika projektech. Jsou to renomovaní výrobci Romotop, Hoxter a Spartherm.

za tým Akrby Libor Nečas

Řemeslo na vrcholu

Každou zakázkou od roku 2004 jsme zkušenější, chytřejší a vyspělejší. Profesionální služby s rozsáhlými vědomostmi jsou tak u nás standardem.

Jsme gentlemani

Domluvené slovo je pro nás stejně důležité jako podepsaná smlouva. Jakékoliv vaše požadavky či termíny splníme do poslední tečky.

Nic nás nepřekvapí

Prošli jsme už tolika stavbami, že si poradíme takřka v každé situaci. Naopak svou radou ušetříme našim klientům často nemalé peníze, starosti i čas.

S námi se poradíte

Doporučíme vám nejvýhodnější řešení, které splní vaše představy. Máme rozhled po trhu a víme, kam „sáhnout“.

NAŠE ÚSPĚŠNÉ REALIZACE

Komunikace mezi p.Nečasem a našim stavebním dozorem byla skvělá. Samotná realizace proběhla podle našich představ a v řádném termínu. Firmu Akrby doporučuji.
Martin Drábek
MAJITEL RD

Rádi přijedeme až k Vám!